Вівторок, 23.10.2018, 00:44
Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів


Дитина – світле майбутнє людства. Як ми будемо думати й дбати про дітей сьогодні, таким світ буде через роки, десятиліття, століття. Рибінський Є.М. сказав: «Учитися жити по закону, поважати закон і виконувати його, людина повинна з малих літ, з сім’ї, дитячого садка, школи».
Дотримання, захист прав і свобод світлих промінчиків української нації захищені Конституцією України, Конвенцією ООН про права дитини. Юне покоління повинно знати свої права і вміло ними користуватися.
У рамках проведення місячника правової освіти і виховання у Долинській районній бібліотеці для дітей було проведено інформаційні, конкурсні, ігрові,  ... Читати далі »
Переглядів: 248 | Додав: genbich | Дата: 03.03.2013 | Коментарі (0)


      Щорічно 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято, коли всі народи країн поважають і цінують свою мову. В Україні воно почало відзначається з 2002 р.
      Мова - духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб - МОВА.          
   Саме на спілкування з  рідною українською мовою, завітали у районну бібліотеку для дітей учні  7 класу  загальноосвітньої школи  № 2 імені
А. С. Макаренка.  Діти із  захопленням занурилися у чарівний світ книги, познайомилися з історією свята, взяли участь у вікторині « ... Читати далі »
Переглядів: 244 | Додав: genbich | Дата: 27.02.2013 | Коментарі (0)Афганська війна героїчна і трагічна вона тривала вдвічі довше, ніж Велика Вітчизняна. Ніким і нікому не оголошена, вона потребує глибокого осмислення. Двадцять чотири роки минуло з тих пір, коли колишній Радянський Союз вийшов із несправедливої та невиправданої афганської війни. Та скільки б не минуло років, не зітруться із пам’яті імена воїнів-героїв. За кожним – свій життєвий подвиг, своя доля.
13 лютого, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, велику читацьку аудиторію користувачів, учнів Долинської загальноосвітньої школи №1 6- А та 6-Б класу разом з класними керівниками Гільщанською Тетяною Іванівною та Кирпою Світланою ... Читати далі »
Переглядів: 275 | Додав: genbich | Дата: 14.02.2013 | Коментарі (0)Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Такою датою для України стало 22 січня 1919 року - день ухвали Акту возз’єднання  Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності  та  Свободи України.

Саме цій знаменній події і було присвячено ряд заходів  у Долинській  районній бібліотеці для дітей.

У читальному залі  працівники бібліотеки підготували книжкову виставку „Свято Злуки”. На виставці  зібраний матеріал з різних джерел,&nb ... Читати далі »
Переглядів: 314 | Додав: genbich | Дата: 07.02.2013 | Коментарі (0)

В нас весела коляда
Йде вертеп і колядує,
Під ногами сніг скрипить
Йде вертеп і колядує
Зірка радісна тремтить.
           
   Зима приносить нам дуже багато свят. Одне з них – Різдво Христове.
Різдво – це велике свято, пов’язане з народженням Ісуса Христа. Воно святкується у всьому світі, і кожен народ вкладає у нього щось своє.
   Так, саме у районній бібліотеці для дітей зібралась весела компанія колядників, які вирішили відродити цю традицію та влаштували дійство під назвою «В нас весела коляда».
   Веселі та  життєрадісні  Віталія Горова, Віка Куцуруба, Юлія Логін, Оксана  Єрмакова, Артур Мельник та Віро ... Читати далі »
Переглядів: 906 | Додав: genbich | Дата: 31.01.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 26 27 28